NEW BUSINESS RADIO

‘Onze vereniging moet een afspiegeling zijn van de boardrooms’

Karlijn L’Ortye, directeur van NCD (Nederlandse vereniging van Commissarissen en Directeuren), was te gast in Van A tot Z Succesvol van New Business Radio. Het laten groeien van bedrijven, organisaties, teams en uiteindelijk ‘de mens’ is wat haar drijft.

Van A tot Z Succesvol inspireert leiders om nog beter te worden in het managen of coachen van zichzelf en hun team. Met inspirerende studiogasten, eyeopeners en veel voorbeelden en ervaringen uit de praktijk. Karlijn L’Ortye gaat onder andere in op de transitie van NCD: van een gesloten naar open community. ‘Diversiteit en inclusiviteit spelen een grote rol in de boardroom. Onze vereniging moet een afspiegeling zijn van de Nederlandse boardroom.’

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van alle updates van NCD
Emailadres:*


Adres

Amersfoortseweg 98
3941 EP Doorn

Bel ons

+31 (0)88 623 2300

E-mail ons

ncd@ncd.nl

X