Partnership

Rainmen officieel partner NCD

Consultancybureau Rainmen en NCD gaan samenwerken. Met veel trots en plezier kondigen beide partijen een officieel partnership aan waarin ze elkaars missies en visies ondersteunen.

Rainmen is een toonaangevend bureau op het gebied van strategie-implementatie. De Rainmakers, zoals de consultants heten, helpen organisaties hun strategie om te zetten naar resultaat. Karlijn L’Ortye, directeur van NCD, spreekt van een ‘cultural fit’. ‘Partners die direct aansluiten bij de behoeften van NCD-leden zijn heel belangrijk. Onze leden zijn intelligente professionals met ruime ervaring, maar worstelen ook met jaarplannen, strategie-implementatie, aansprakelijkheid en verantwoordelijkheid. Rainmen is een kennispartner die onze leden op een praktische en pragmatische manier kunnen helpen. Ze spreken geen vakjargon, maar zeggen waar het op staat.’

 

“We delen graag onze kennis en ervaring”

Robbert van Waart Managing partner Rainmen

Rainmen zal onder andere NCD Talks, Colleges en masterclasses verzorgen. Robbert van Waart, managing partner van Rainmen en NCD-lid, over de samenwerking: ‘We komen niet ons evangelie verkondigen, maar wij willen de leden inspireren. NCD-leden dragen dagelijks de verantwoordelijkheid van hun organisaties en willen op een pragmatische manier horen hoe iets werkt. Neem bijvoorbeeld strategie-executie, één van de lastigste elementen in organisaties en van cruciaal belang. Want een plan op papier zetten is één ding, hem succesvol ten uitvoer brengen én tot bedrijfsresultaat brengen is iets heel anders. Wij hebben ruim tweehonderd bedrijven geholpen met het realiseren van strategie en het behalen van resultaten. We delen onze kennis en ervaring graag met de NCD-leden.’

L’Ortye: ‘Robbert en de Rainmakers zijn vanaf heden beschikbaar voor NCD-leden om met hun verfrissende aanpak inspiratie en support te bieden. Deze samenwerking is een prachtig voorbeeld waaruit de kracht van NCD blijkt: it’s not lonely at the top.’

Rainmen NCD

Rainmen bouwt high performance teams die zich continu verbeteren en resultaten boeken.

Adres

Amersfoortseweg 98
3941 EP Doorn

Bel ons

+31 (0)88 623 2300

E-mail ons

ncd@ncd.nl

X