Actueel

Karlijn L’Ortye in Van A tot Z Succesvol

Nieuws    |    12 oktober 2020    |    1 minuut

‘Onze vereniging moet een afspiegeling zijn van de boardrooms’

Karlijn L’Ortye, directeur van NCD (Nederlandse vereniging van Commissarissen en Directeuren), was te gast in Van A tot Z Succesvol van New Business Radio. Het laten groeien van bedrijven, organisaties, teams en uiteindelijk ‘de mens’ is wat haar drijft.

Van A tot Z Succesvol inspireert leiders om nog beter te worden in het managen of coachen van zichzelf en hun team. Met inspirerende studiogasten, eyeopeners en veel voorbeelden en ervaringen uit de praktijk. Karlijn L’Ortye gaat onder andere in op de transitie van NCD: van een gesloten naar open community. ‘Diversiteit en inclusiviteit spelen een grote rol in de boardroom. Onze vereniging moet een afspiegeling zijn van de Nederlandse boardroom.’

New Business Radio · Karlijn L’Ortye in Van A tot Z Succesvol - Van A tot Z Succesvol 8 oktober 2020

Bijdrage door
NCD

Gerelateerde artikelen

Bekijk alles
No image